İKÜ TTO Bünyesinde Kurulan Şirketler

Onan

 

Ana Faaliyet Alanları: Elektronik, Enerji, Mücevherat

Değer yaratacak pek çok iş dalında, pazar açacak ve büyütecek, bilimsel yöntemlerle mühendislik gücünü birleştirerek, yeni teknolojiler keşfedip, inovasyonları en pratik yönden dünyanın hizmetine sunmak için çalışmalar yapmaktadır. İştiraki EONA markası (www.eonajewelry.com) altında, dünyadaki tüm butik takı tasarımcılarını bir çatı altında toplayarak pazar yeri oluşturma çalışmalarını yürütmektedir.
  Web Sitesi
trd

 

Ana Faaliyet Alanları: Biyoteknoloji, Kurumsal Wellbeing, Danışmanlık

Şirketimiz 2015 yılında Tübitak1512 desteği ile biyoteknoloji firması olarak kurulmuştur.  Şirketimizin yeni markası Moleküler Wellbeing ile kişiselleştirilmiş esenlik ve sağlık konularına odaklanarak uzun süreli yaşam çözümlerimizi bireye özgü genetik analizler temelinde şekillendiriyoruz. Bireylerin yaşam alışkanlıklarının analiz edildiği, beslenme, uyku, bireysel ve aile sağlık öykülerinin alınarak bireye özgü ihtiyaçlar doğrultusunda genetik panellerin dizayn edildiği ve kişinin wellbeing halinin sağlanması için profesyonel hekim ve uzmanlarca sonuçların analiz edilerek konsülte edildiği bir yaşam dönüşüm rehberliği hizmeti sunuyoruz. Sunduğumuz rehberlik ve danışmanlık sistemimiz bireylerin yaşam dönüşümlerinde Holistik Koçluk hizmeti ile de desteklenmektedir. Şirketimiz bünyesinde ayrıca Kurumsal Wellbeing eğitimleri de verilmektedir.
  Web Sitesi
Panda

 

Ana Faaliyet Alanları: Yazılım, Oyun, Pazarlama

Teknolojiye ve yaratıcı fikirlere katkıda bulunma bakış açımız ile; paydaşlarımıza yeni nesil ihtiyaçlar için çözümler sunuyoruz. Hizmet alanlarımız: Mobil Uygulama Çözümleri, IOS/Android Tabanlı Mobil Uygulama Stratejisi, Gamification, Fayda Analizi, Geliştirme ve Dağıtım, Yeni Nesil Pazarlama Çözümleri, Artırılmış Gerçeklik, Sanal Gerçeklik, Oyunlaştırma Uygulamaları, Kurumsal Hyper Casual Oyun Geliştirme, Kurumsal Performans Odaklı Casual Oyun Mekanikleri şeklinde geniş bir spektrumda gerçekleşmektedir.
  Web Sitesi
atam

 

Ana Faaliyet Alanları: Yazılım, Havacılık ve Robotik

Kentsel hava sahası yakın gelecekte insanlı ve insansız hava araçları tarafından yoğun olarak kullanılacaktır. İnsan kontrollü hava sahası yönetiminin yeterli olmayacağı öngörülmektedir. ATAM Teknoloji tarafından Otonom UATM’leri geliştirilecektir. İnsanlı ve büyük boyutlu insansız hava araçları için port ihtiyacı hızla artacaktır. Yürütülmekte olan proje kazanımları bu amaçla kullanılacaktır. EIT projesi kapsamında drone ile tıbbi malzeme taşıma kabiliyeti geliştirilerek kentsel ve şehirlerarası organ ve diğer önemli kargoları taşıyacak sistemler geliştirilecektir.

Web Sitesi
Panda

 

Ana Faaliyet Alanları: Danışmanlık, Yazılım Geliştirme, Satış

Palmiye Yazılım Teknolojileri olarak mali mevzuatta değişen, güncellenen konuları, Danıştay kararları ,Yargıtay kararları ışığında yeni görüşleri sizlerin ilgi ve bilginize sunuyoruz
Farklı yetkinlikleriyle alanında uzman ekibimiz tarafından titizlikle hazırlanan haber ve yorumlarımız düzenli olarak yazılımlarımız üzerinden sizlere ulaştırılacaktır. Ayrıca, kısa özetler halinde bu bilgileri sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz. 
Ayrıca sosyal medya aracılığı ile her kesimden kişinin anlayabileceği sadelikte bir dil ile yeni vergisel düzenlemeler, mali konular ve şirketleri ilgilendiren mevzuat konuları anlatmak ve görüşlerimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu çalışmaları hâlihazırdaki uygulamaların hatırlatılması, bunlara yön verebilecek meslek mensuplarına “iyi danışmanlık örneği” sunulması ve doğru bilgiye ihtiyacı olanlara yardımcı olunması amacıyla da sunuyoruz. 
Metodoloji olarak Yargı kararları ışığında kanun ve düzenlemeleri Görüş olarak verilere, uygulamadan gelen tecrübeye ve birikime uygun bir şekilde bildiklerimizi paylaşmayı görev bileceğiz. Çeşitli alanlarda kanun, yargı kararı, yönetmelik, mukteza ve tebliğ benzeri düzenlemeler ile önünüze gelen çalışmaları uzmanlığımıza dayanarak özet görüşler olarak size da sizlere sunmaktayız.

Web Sitesi

Son Güncelleme Tarihi: Sa, 07/11/2023 - 11:35